Modrá stodola

Nahrávání....

2 Hodnocení on “Modrá stodola”

Celkové hodnocení
 • Lada Michálková

  Velká svatba, velká spokojenost! 🙂 Chtěli jsme najít místo v blízkosti Prahy, ale s rustikálním nádechem – statek, stodolu, zahradu. Hlavním kritériem bylo, abychom mohli zůstat po celý den na jednom místě a aby byla možnost záložního “vnitřního” plánu při špatném počasí. Nakonec nám počasí v září krásně vyšlo a mohli jsme mít obřad venku na zahradě a i oběd a posezení na venkovní terase. Jídlo bylo vynikající, bylo nás hodně a tak jsme si nechali doporučit rautovou formu. Na místě se postarali téměř o všechno, zajištění obřadu, přípitek, výzdoba, jídlo i pití po celý den. Hned vedle terasy bylo dětské hřišťátko, takže se zabavily i děti a večer jsme se pak přesunuli do klubu. Svatební apartmán jsme dostali zdarma a v hotelu ubytovali také rodiče a pár kamarádů. Na začátku nás trošku překvapil zálohový systém, ale vše proběhlo úplně perfektně. Moc jsme si tu celý svatební den užili.

  Reagovat
 • Tomas Zaluzansky

  Nejlepší rozhodnutí, které jsme v životě udělali, bylo svatbu v Modré Stodole zrušit. Mohu pouze potvrdit to, co tu již bylo mnohokrát zmíněno na google recenzích – management hotelu je příšerný, majitelka je podvodník a lhář. Meli jsme tu smůlu, že jsme si negativní recenze přečetli až po složení zálohy. I z toho důvodu jsme si dávali extrémní pozor a vše jsme si nechali písemně potvrdit. Po složení zálohy byl vše problém, včasný check-in, jídlo atd. Vrcholem bylo uspořádání teambuildingu jedné z největších společností v ČR v termínu svatby. Byly jsme ujištěni, že se vše organizačně zvládne, čemuž jsme po přečtení všech recenzí přirozeně nevěřili. Celou věc jsme předali na právního zástupce a s majitelkou se budeme soudit o vrácení zálohy, ušlé náklady za již zaplacené služby a také budeme chtít odškodné vzhledem k tomu, jak moc je svatba osobní záležitostí. Na akci bylo téměř 70 lidí. Vrcholem byla schůzka s manželkou, kdy na ní majitelka řvala, že máme pořád nějaké problémy a že kvůli naší svatbě nezavře celý areál… Pokud mohu radit, tomuto podniku se vyhněte obloukem.

  Reagovat
  1. Modrá stodola

   Dobrý den,

   Rádi bychom se vyjádřili k recenzi. Za celou letošní svatební sezónu, při které jsme měli přes 40 svateb, byla jedna jediná negativní recenze, napsaná hned třikrát.
   Je naprosto běžnou praxí většiny center, že každý den mají minimálně jednu akci. Místo, ve kterém jste nakonec svůj svatební den uskutečnili, není vyjímkou. Svatby se tam střídají téměř po celý týden. Vámi zmiňovaná akce pro 40 osob se konala ve čtvrtek, v pátek dopoledne končila. Vaše svatba pro 50 osob byla plánovaná na pátek. Kapacita našeho areálu je cca do 400 osob, členitost do dvou zcela stavebně oddělených budov a tří pater umožňuje respektovat individuální požadavky a soukromí. V době plánovaného svatebního oběda firemní hosté již v areálu vůbec nebyli.
   Na sdíleném fotu je zachycena pouze polovina parkoviště, druhá vzdálenější byla prázdná a navíc máme k dispozici další parkoviště z druhé strany budovy, které bylo zcela volné.
   Problém s předčasným check-in nebyl, pouze dle platného ceníku hotelu je zpoplatněn a pan Zalužanský podmínil konání svatby tím, že ho bude mít pro všechny účastníky zdarma. Vyhověli jsme. Co se týče jídla, ve všem jsme vyhověli, připravené degustační menu chutnalo. Nevyhověli jsme pouze požadavku podávat na svatbě mražené jarní závitky z řetězce. Přípravě svatby bylo věnováno maximální úsilí a řešeny veškeré sebemenší detaily dle požadavků snoubenců.
   Označení „lháři“ je velmi zavádějící. Rozhodně není pravdou, že firemní akce byla domluvená dávno dopředu. Objednávka na firemní akci přišla cca 14 dní přes svatbou.
   Pan Zalužanský svatbu nezrušil, do poslední chvíle jsme vynaložily veškeré náklady i energii k její přípravě. Vzhledem k tomu, že služeb našeho areálu nevyužil, je hodnocení provedeno bez podložení fakty, reálnou zkušeností z pořádané akce, pouze na základě vlastního úsudku a přečtené recenze.

   Reagovat

Zanechat hodnocení

Vyberte hodnocení

Beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Místa, která by vás mohla zajímat odjinud:

Angusfarm

Zámek Stránov

Hrad Bezděz