Tady je katalog svatebních míst. Všech co máme.

Podívejte se dle typů svateb a budov a vyberte si to pravé místo pro vás. Stále se snažíme přidávat nová a nová místa. Aby si vybral opravdu každý.


Jak jednoduše vyhledat perfektní svatební místo

Vyslovte svá přání ohledně svatby a najdeme pro vás ideální Svatební místo. Ať už jsou vaše požadavky přesně specifikované nebo máte zatím jen rámcovou představu, s hledáním vám pomohou základní tři odkazy – chytré vyhledávání míst, kategorie a místa dle krajů – v horní části stránky.

Tip: Doporučujeme vyhnout se výběru místa podle pouhého porovnávání cen. Obvykle totiž nejsou konečné, ale mají poskytnout prvotní náhled na cenu svatby. Pronájmy ve vyšších desítkách tisíc často zahrnují i další služby, které u míst s nižší cenou pravděpodobně budete muset dokoupit.

Našli jste favorita?

Jakmile se vám nějaké svatební místo zalíbí, vyplňte nezávazný formulář vpravo na jeho profilu. Poskytněte majitelům co nejvíce informací o představě svatby a nechte si vypracovat detailní nabídku služeb. O spoustě věcí se dá vyjednávat dodatečně, proto nezavrhněte sympaticky vyhlížející místo kvůli jednomu nesplněnému požadavku.

Držíme palce, ať se vám brzy podaří najít své vysněné svatební místo, a hlavně doufáme, že s našimi filtry bude vyhledávání snadné, v extrémním případě zábavné, a ušetříme vám čas pro vzácné chvilky ve dvou.