O nás

Jak nás napadlo založit svatební web?

Většina služeb a produktů vznikla proto, že člověk něco hledal, a nenašel. Když jsem na podzim 2019 požádal svou britskou přítelkyni Nicky o ruku, netušil jsem, kolik shonu kolem hledání místa na svatbu nás čeká. A co teprve následná organizace!

Po zasnoubení jsme si s Nicky napsali několik základních předpokladů, které by mělo svatební místo splňovat, a začali jsme hledat. Jelikož jsme plánovali mezinárodní svatbu, potřebovali jsme svatebčany také někde ubytovat. Jenže zajištění lůžek pro větší počet lidí v místě svatby se proměnilo v noční můru. Ani po desítkách telefonátů do nejrůznějších hotelů, zámků, hradů, mlýnů nebo stodol se nám nepodařilo najít místo, které by splňovalo alespoň základní požadavky.

A právě tenkrát nás napadlo, kolik času a práce by nám ušetřily šikovné internetové stránky s dobře nastavenými filtry. Člověk by zadal základní kritéria a během pár minut by věděl, z čeho může vybírat. Rozhodli jsme se proto založit stránky svatebnimisto.cz s širokou nabídkou obvyklých i méně obvyklých míst na území Česka poskytujících svatební obřady a hostiny.

Jaká svatební místa na webu najdete?

Nadšencům do venkovních svateb nabízíme Stodoly, Statky nebo Zahrady, milovníkům pohádek Hrady a Zámky, na své si ale přijdou i vyznavači luxusu a jinak nároční. Jednotlivá místa si lze detailně prohlížet a filtrovat. Každé disponuje detailním popisem nabídky ohledně konkrétních požadavků na svatbu. Důraz jsme kladli také na kvalitní fotografie, aby si snoubenci dokázali zvolené místo co nejživěji představit.

Vznik portálu svatebnimisto.cz uspíšila i koronavirová krize na jaře 2020. Dostatek volného času a obavy z vhodného naplánování vlastní svatby nás přiměly k akci.

Co stojí za vznikem portálu svatebnimisto.cz?

Hlavní motivací a cílem je, aby si každý mohl vybrat místo podle svého přání. Aby mohl filtrovat podle základních kritérií, která splňují jeho představy o ideální svatbě, a zobrazily se mu jen relevantní nabídky.

Kdo za webem stojí?

Nyní už manželé Nicky a Tomáš.

Nicky a Tomáš
Nicky a Tomáš – svatební foto