Plánování svatby není jednoduché, přesto je vzrušující vrhnout se do toho po hlavě. Pojďme se podívat na několik přátelských rad, aby vše dobře dopadlo. 😊

Sdílejte radost, ale nespěchejte:

Sdílení novinky o zásnubách je vzrušující okamžik. Než cokoli po vyřčení „ANO“ uděláte, pořádně se nadechněte a dejte si pauzu. Užijte si čas nejdřív ve dvou. Pak s rodinou a třeba i přáteli. A až potom, klidně o několik dní či týdnů později, se svěřte na sociálních sítích.

Rozpočet je váš nejlepší přítel:

Mluvit o penězích možná není zrovna vzrušující, ale je to důležitá součást plánování svatby. Stanovení rozpočtu na začátku může zmírnit stres a nasměrovat vaše rozhodnutí. Znalost vašich finančních limitů vám usnadní říkat dodavatelům ano nebo ne. Sedněte si s partnerem, proberte finance a vydejte se na tuto vzrušující cestu společně.

Detoxikace sociálních médií:

Jakmile si vyberete téma nebo vyberete květiny v květinářství, dejte si pauzu od nekonečného procházení Pinterestu, Facebooku a Instagramu. Důvěřujte svým rozhodnutím; vybrali jste je z nějakého důvodu. Koneckonců, jakmile najdete své vysněné dodavatele a styl, žádné srovnávání už není důležité.

Udělej si vše svépomocí:

Svatby typu “svépomocí” jsou fantastické pro vyjádření kreativity, ale jsou opravdu šetrné k rozpočtu? Zvažte náklady na materiál a časovou investici, která vás samotné bude stát. Pokud se rozhodnete pro svatbu svépomocí, abyste ušetřili, důkladně si prozkoumejte, zda je to nákladově efektivní a zda váš vlastní čas, nervy a stres nestojí nakonec víc, než kolik ušetříte.

Seznam hostů:

Seznam hostů může být ožehavé téma, ale je důležité si stanovit hranice. Sestavte si seznam těch, bez kterých si oslavu nedokážete představit. Pak přidávejte dál. Je to váš výjimečný den a seznam hostů by měl odrážet vaši radost!

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz