Svatby jsou významným a nezapomenutelným dnem, a každý rok přináší nové svatební trendy. Co tedy můžeme očekávat v roce 2023?

V roce 2023 se očekává pokračování trendů, které jsou v současné době populární. Lidé budou preferovat svatby na venkově ve stodole, v přírodě nebo na zámku. Zelená a udržitelná svatba se stane ještě důležitější. Recyklace a minimalizace odpadu se stávají důležitými prvky.

Co se týče barev, svatby v roce 2023 budou barevné a hravé. Pastelové odstíny se spojí s neonovými barvami, aby se vytvořil kontrast. Trend bude směřovat k použití jasných, výrazných barev v dekoracích a květinových aranžmá.

Když přijde na oblečení, v roce 2023 se očekávají nové trendy. Minimalistické svatební šaty s jednoduchým střihem budou stále populárnější. Květinové vzory a krajkové detaily se budou používat k vytvoření jedinečného vzhledu. Kromě toho se očekává zvýšený zájem o tzv. “after party” šaty, které budou sloužit jako alternativa k tradičním svatebním šatům.

Zatímco v minulosti byl dort na svatbě tradičním bílým dortem s květinovou výzdobou, v roce 2023 se očekává mnohem více odvážných nápadů. Dorty budou mít neotřelé tvary a designy, například v podobě rostlin nebo zvířat. V roce 2023 se bude také pokračovat trendem cupcakes, které jsou oblíbené pro svou jednoduchost a možnost nabídnout různé druhy dortů.

Celkově lze říci, že svatební trendy v roce 2023 budou barevné, hravé a osobité. Páry se budou snažit vytvořit svatbu, která bude vystihovat jejich jedinečný styl a osobnost. Trendem bude minimalismus a udržitelnost, které se budou prolínat celou svatební oslavou. A jak to budete mít vy?

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz