JAK PROPLOUT SVATEBNÍM DNEM V KLIDU?

Jako v předvečer prvního školního dne – už se jen jednou vyspíte a je to tady. Tentokrát si ale nestačí vzít kornout a aktovku. Ať už jste se svou milou naplánovali obřad i hostinu jakkoli, je několik pravidel, kterých se vyplatí držet v každém případě. Čím se tedy jako ženich řídit ve svatební den?

Na všechno dost času

V den, kdy by mělo být vše perfektní a dle představ, je nanejvýš pravděpodobné, že vás co chvíli zaskočí nějaká drobná nepříjemnost. Neodporujte proto ráno budíku (to se bude dělat snáz, omezíte-li večer před obřadem alkohol na minimum) a dejte si na vše dostatečně velkou rezervu. Pamatujte, že časový skluz snadno způsobí i taková drobnost, jako vyskočený knoflík u košile. Čím více času vyhradíte na řešení potenciálních pohrom, tím pravděpodobnější je, že vás nic zásadně nerozhodí. A abyste měli jistotu, že jde opravdu vše jako na drátkách, nezapomeňte si předem vytvořit check-list, kde si postupně vše odškrtáte.

Jako ze žurnálu

Svatební oblek je dotažen do posledního puntíku? Nekončete u oblékání. Samozřejmostí je návštěva lazebníka, který se postará o perfektní účes a profesionální úpravu hladké i zarostlé tváře. POZOR! V svatební den rozhodně nezkoušejte nic nového a vsaďte na klasický sestřih, ať nejste nepříjemně překvapeni. Věřte, že nevěstu potěší, podstoupíte-li i méně rutinní záležitosti, jako například manikúru a pedikúru.

Promluvte romantickým jazykem lásky – gesty

Vyšperkovaný vzhled vaše snoubenka nepochybně ocení. Ještě víc, než upravená nehtová lůžka, si ale zapamatuje láskyplné gesto, které třeba obvykle neděláte a kterým ji pomůžete překlenout předsvatební paniku.  Zatímco se připravuje, pošlete jí po družičce/svědkyni nějakou drobnost. Pokud nehýříte kreativními nápady, postačí i čokoláda, nebo třeba ručně natrhaná malá květina. Máte-li ale kreativního ducha, zamyslete se nad něčím, co vás spojuje a znáte jen vy dva. Pokud si třeba rádi broukáte společnou píseň, která vás oba rozveselí, poproste svědkyni, ať ji nevěste v nestřežené chvíli přehraje. Napište krátký dopis, složte jednoduchou veselou báseň. V tomto případě se spíše než výsledek počítá snaha. A můžete se vsadit, že i tím nejmenším gestem zajistíte, že jí srdce poposkočí.

Užijte si to

Na ženichovi leží velká zodpovědnost. Pomáhat s přípravami, zažehnávat případně krize, dát si záležet na vlastním okouzlujícím vzhledu a hlavně – být oporou nevěstě. Nezapomeňte proto, že stejně tak jde i o vás a svatební den si užijte naplno. Našli jste ženu svých snů, udělali jste vše pro to, aby bylo vše dokonalé a teď je tu konečně ta dlouho očekávaná chvíle a je to chvíle vás obou.

Můžete políbit nevěstu!

 

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz