Jak jednoduše vyhledat perfektní svatební místo

Vyslovte svá přání ohledně svatby a najdeme pro vás ideální Svatební místo. Ať už jsou vaše požadavky přesně specifikované nebo máte zatím jen rámcovou představu, s hledáním vám pomohou základní tři odkazy – chytré vyhledávání míst, kategorie a místa dle krajů – v horní části stránky.

Vybíráme místo podle stavení nebo podle stylu

Kdo s plánováním svatby teprve začíná, ocení jednoduché vyhledávání podle základních dvou kategorií. První pomůže těm, kteří shánějí konkrétní stavení, ve kterém se chtějí vzít. Velké oblibě se dnes těší hrady, zámky a statky. Druhou kategorii ocení ti, kterým záleží především na stylu svatby. Ať si přejete rustikální, klasickou nebo vintage svatbu, najdete u nás ta nejkrásnější místa, kde ji zařídí přesně podle vašich přání. Možná ale zatím tápete a jste si jistí pouze tím, v jakém městě nebo obci si řeknete své ano. V takovém případě využijte odkaz místa dle krajů a prozkoumejte místní možnosti.

Chytré vyhledávání míst zpracuje i nejdetailnější požadavek

Pokud jste už v plánování pokročili a hledáte jen správný „vzorec“, do kterého by zapadly vámi stanovená kritéria, využijte odkaz chytré vyhledávání míst. Zde můžete zadat konkrétní požadavky jako počet hostů na obřad i hostinu, (ne)zvolit si možnost zařídit si vlastní catering, nastavit maximální cenu za pronájem místa, ale nastavíte si tady i detaily jako parkování v areálu, zařízení květinové výzdoby nebo svatebního dortu a spoustu dalšího.

Tip: Doporučujeme vyhnout se výběru místa podle pouhého porovnávání cen. Obvykle totiž nejsou konečné, ale mají poskytnout prvotní náhled na cenu svatby. Pronájmy ve vyšších desítkách tisíc často zahrnují i další služby, které u míst s nižší cenou pravděpodobně budete muset dokoupit.

Našli jste favorita?

Jakmile se vám nějaké svatební místo zalíbí, vyplňte nezávazný formulář vpravo na jeho profilu. Poskytněte majitelům co nejvíce informací o představě svatby a nechte si vypracovat detailní nabídku služeb. O spoustě věcí se dá vyjednávat dodatečně, proto nezavrhněte sympaticky vyhlížející místo kvůli jednomu nesplněnému požadavku.

Držíme palce, ať se vám brzy podaří najít své vysněné svatební místo, a hlavně doufáme, že s našimi filtry bude vyhledávání snadné, v extrémním případě zábavné, a ušetříme vám čas pro vzácné chvilky ve dvou.

 

 

 

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz