S jistotou víte, že svou přítelkyni chcete požádat o ruku. V hlavě vám ale víří nepřeberná změť scénářů o zásnubách, a vy netušíte, který si vybrat. Věřte, že nejromantičtější žádost vystřihnete, pokud budete působit přirozeně a opravdově, zkrátka jako někdo, do koho se vaše přítelkyně zamilovala.

Možná už máte celou žádost živě před očima. Víte kdy, kde i při jaké příležitosti se vyslovíte. Jenže člověk míní, Pán Bůh mění, a určitě nechcete žádat svou vyvolenou o ruku v den, kdy bude mít náladu pod psa. Proto se raději než na plánování přesného data soustřeďte na to, jak by měla ona ideální chvilka vypadat. Kde budete a v jaké náladě, co budete dělat nebo co vás bude ten den ještě čekat. A pro každý případ noste prstýnek u sebe. Ten už máte přece vybraný.

Dlouhé proslovy přenechte filmovým hvězdám

Mise splněna a atmosféra situace vás přímo vybízí k tomu, abyste se vyjádřil. Skvělé! Možná ale přemýšlíte, jaká slova zvolit. Určitě si doma před zrcadlem nemusíte nacvičovat dlouhé proslovy. Akorát hrozí, že se zadrhnete. Vsaďte spíš na spontánnost a otevřenost. Vaše vyvolená vás jistě milujete a bude čekat, že budete sami sebou.

Osobní vzpomínka

Překvapte ji osobní vzpomínkou

Zavzpomínejte třeba na den, kdy jste svou přítelkyni poprvé spatřil. Co jste si tenkrát myslel, jak na vás působila, co měla na sobě? Nebo popište den a okolnosti, kdy jste si poprvé uvědomil, že tuhle ženu milujete, a chcete s ní strávit zbytek života. Inspirací vám mohou být i svatební místa, která můžete využít k zasnoubení. Až se naladíte na tuto romantickou nótu, věřte, že otázka „Vezmeš si mě?“ z vás vyklouzne naprosto přirozeně a bez koktání.

Jak přežít věčnost, než uslyšíte „ano“

Po vyslovení žádosti vám dost možná bude každá vteřina připadat jako věčnost. Přesto otázku znova neopakujte, nepodmiňujte ani nedoplňujte žádnými prázdnými frázemi. Z paralýzy vás za malou chvíli vysvobodí spásné „ano“. Pak už jen navlečte své milé prstýnek na prsteníček levé ruky a nechte odkutálet balvan, který vám právě spadl ze srdce, hodně daleko. Zrovna jste získal ženu svých snů.

Úspěšná žádost o ruku

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz