Svatební šaty máte pořízené, nastal tedy čas zamyslet se nad doplňky. Které ano, které ne, v jaké barvě, střihu, velikosti nebo v jakém množství. Do shánění klidně zapojte svědkyni nebo družičku, určitě vám s radostí pomůže.

Boty

Možná si říkáte, že boty stejně nebudou vidět, tak proč s nimi ztrácet čas. Stejně tak nikdo neuvidí vaše spodní prádlo, přesto si určitě v den „D“ nenatáhnete seprané kalhotky. Zkrátka už pro ten pocit, že dnes jste nevěsta, nejkrásnější žena široko daleko, tak se vším všudy.

Boty slaďte kromě šatů také s místem svatby a ročním obdobím. Otevřená pata či špička se hodí spíše na svatbu v přírodě a nosí se zásadně bez punčoch. Naopak u uzavřených lodiček vyžaduje punčochy společenská etiketa a obujete si je přinejmenším na svatbu na zámku či v hotelu.

Závoj

Pokud se rozhodnete pro svatební závoj, určitě se poraďte v butiku ohledně barvy, délky i střihu. Například k vysokým štíhlým nevěstám se hodí i dlouhé závoje s vlečkou, kdežto plnoštíhlé typy budou vypadat skvěle spíše v krátkých jednoduchých závojích. Nakonec se také poraďte s kadeřnicí, aby se závojem počítala při vytváření účesu.

barevný podvazekPodvazek

Malý sexy doplněk, ze kterého můžete během svatby udělat předmět některé z novomanželských her nebo ho zachovat jen pro oči manžela. Ať už koupený, darovaný nebo půjčený, nějaký si určitě zajistěte, nosí totiž štěstí.

Náušnice

Na modelkách působí extravagantní náušnice přirozeně. Ve skutečném životě ale nevěsty obvykle znejistí a volí raději nenápadné pecičky. Pokud se vám trocha extravagance líbí, nebojte se být výjimečná! Správně zvolené náušnice se mohou stát nejkrásnějším a klidně i jediným doplňkem.

Náhrdelníky a náramky

Doplňky obecně volte spíše k jednoduše střiženým šatům. Pokud máte bohatě zdobené svatební šaty, náhrdelníky a náramky se v nich akorát ztratí nebo hůř, odvedou pozornost. Smysl dávají řetízky a náramky se symbolickou hodnotou, například ty s rodinnou tradicí, půjčené nebo darované.

Tým svatebnimisto.cz
Author: Tým svatebnimisto.cz

Perfektní svatba. Ať už se pro vás za tímto spojením schovává dokonalé místo, špičkový catering, nebo bezchybná organizace, jsme tu, abychom vám s čímkoli poradili. Kromě rad a tipů, v nichž váš pravidelně informujeme o současných trendech i tradičních zvyklostech, máme k dispozici také funkci Chytrého vyhledávání. Díky tomu můžete detailně specifikovat vysněné místo a odpovídající lokality také vzájemně porovnávat, a docílit tak podrobného, přehledného průzkumu. Naplánujte si jeden z nejdůležitějších dnů v životě s pomocí Svatebního místa snadno a s úsměvem. Protože šetříme čas pro vzácné chvilky ve dvou. Váš tým Svatebnimisto.cz